PRIHLÁŠKA NA ZÁJAZD

Ak sa chcete prihlásiť na niektorý z našich zájazdov, prosím stiahnite si PRIHLÁ ŠKU a zašlite ju vyplnenú na info@cksvet.sk a oboznámte sa so všeobecnými zmluvnými podmienkami účasti na zájazdoch.

Vyplňte údaje o zájazde (prinajmenšom názov zájazdu, termín, typ izby) a tiež údaje o cestujúcich (meno a priezvisko, dátum narodenia, telefón, a v prípade ciest mimo Európu aj číslo a platnosť cestovného dokladu). Ak máte záujem aj o komplexné cestovné poistenie, vyplňte "áno" do poznámky k poisteniu - pošleme vám cenovú ponuku aj s poistením. Akékoľvek iné dôležité informácie môžte vložiť do poznámky.

Na základe vašej prihlášky vám pripravíme zmluvu o obstaraní zájazdu a zálohovú faktúru v zmysle zmluvných podmienok (v prípade začiatku zájazdu viac ako 61 dní od prihlásenia sa platí 50% záloha, pri kratšom termíne je potrebné uhradiť 100% ceny zájazdu). Po kontrole všetkých údajov na nami zaslanej zmluve nám ju pošlete podpísanú späť (stačí scan) a po pripísaní úhrady na náš účet ste definitívne prihlásení :-)

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte záujem získať od nás ďalšie informácie, prosím vyplňte formulár nižšie (na prihlásenie na zájazd priložte excel PRIHLÁŠKA). Pokiaľ neobdržíte odpoveď do 3 dní, skontrolujte svoj SPAM - žiaľ stáva sa, že niekedy naše emaily skončia práve v ňom.