PRIHLÁŠKA NA ZÁJAZD

Ak sa chcete prihlásiť na niektorý z našich zájazdov, prosím stiahnite si PRIHLÁ ŠKU a zašlite ju vyplnenú na info@cksvet.sk a oboznámte sa so všeobecnými zmluvnými podmienkami účasti na zájazdoch.

Vyplňte údaje o zájazde (prinajmenšom názov zájazdu, termín, typ izby) a tiež údaje o cestujúcich (meno a priezvisko, dátum narodenia, telefón, a v prípade ciest mimo Európu aj číslo a platnosť cestovného dokladu). Ak máte záujem aj o komplexné cestovné poistenie, vyplňte "áno" do poznámky k poisteniu - pošleme vám cenovú ponuku aj s poistením. Akékoľvek iné dôležité informácie môžte vložiť do poznámky.

Na základe vašej prihlášky vám pripravíme zmluvu o obstaraní zájazdu a zálohovú faktúru v zmysle zmluvných podmienok (v prípade začiatku zájazdu viac ako 61 dní od prihlásenia sa platí 50% záloha, pri kratšom termíne je potrebné uhradiť 100% ceny zájazdu). Po kontrole všetkých údajov na nami zaslanej zmluve nám ju pošlete podpísanú späť (stačí scan) a po pripísaní úhrady na náš účet ste definitívne prihlásení :-)

COVID-19 GARANCIA:

Cestovná kancelária deklaruje, že:

- v prípade, že pokiaľ klient 14 dní a menej pred nástupom na zájazd dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 a z dôvodu pozitívneho testu na COVID-19 nenastúpi na zájazd, garantuje svojim klientom preplatenie stonopoplatkov v prípade, že si klient v CK objednal a uhradil službu „COVID garancia” vo výške 2,50 Eur/osoba/ deň pre krajiny v Európe a vo výške 5,00 Eur/osoba/ deň pre krajiny mimo Európy (uvedené nové sadzby platia od 1.3.2021) . Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP na celkovú cenu zájazdu. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

- pokiaľ by prišlo 31 dní a viac pred odletom k zmene pravidiel pri vstupe do príslušnej krajiny (uzavretie krajiny, zavedenie povinnej karantény pri vstupe), resp. pri návrate na Slovensko (zavedenie povinnej karantény a následného testovania na viac ako 8 dní, zavedenie povinnej štátnej karantény alebo hotelovej karantény), garantujeme vám vrátenie plnej výšky už zaplatenej sumy za zájazd.
Na zavedenie požiadavky negatívneho PCR testu (antigénového alebo RT) pri odlete/prílete do príslušnej krajiny, či pri návrate na Slovensko sa uvedené ustanovenie nevzťahuje.
 
- pokiaľ by prišlo 30 dní a menej pred odletom k zmene pravidiel pri vstupe do príslušnej krajiny (napríklad zavedenie povinnej karantény pri vstupe), resp. pri návrate na Slovensko (zavedenie povinnej karantény a následného testovania pri návrate z krajín mimo EÚ na viac ako 8 dní, zavedenie povinnej štátnej alebo hotelovej karantény), garantujeme vám presunutie na náhradný zájazd (podľa vášho výberu a dostupnosti voľných miest).

Na zavedenie požiadavky negatívneho PCR testu (antigénového alebo RT) pri odlete/prílete do príslušnej krajiny, či pri návrate na Slovensko sa uvedené ustanovenie nevzťahuje.

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte záujem získať od nás ďalšie informácie, prosím vyplňte formulár nižšie (na prihlásenie na zájazd priložte excel PRIHLÁŠKA). Pokiaľ neobdržíte odpoveď do 3 dní, skontrolujte svoj SPAM - žiaľ stáva sa, že niekedy naše emaily skončia práve v ňom.