FIRST MOMENT

MIMORIADNA "OSTROVNÁ" ZĽAVA (Lofoty, Azory :)

Pri prihlásení a zaplatení zálohy do 15.2.2022 zľava vo výške 10% zo základnej ceny na zájazdy na Azorské ostrovy a Lofoty.

ZĽAVA ZA VČASNÉ PRIHLÁSENIE (šťastná sedmička :)

Pri prihlásení a zaplatení zálohy do 15.2.2022 zľava vo výške 7% zo základnej ceny na všetky zájazdy s odchodom po 1.4.2022.

Pri prihlásení a zaplatení zálohy do 15.4.2022 zľava vo výške 7% zo základnej ceny na všetky zájazdy s odchodom po 1.6.2022.

Pri prihlásení a zaplatení zálohy do 15.5.2022 zľava vo výške 7% zo základnej ceny na všetky zájazdy s odchodom po 1.8.2022.

PREDVIANOČNÁ ZĽAVA (vianočná desiatka :)

Pri prihlásení a zaplatení zálohy do 23.12.2021 zľava vo výške 10% zo základnej ceny na všetky zájazdy s odchodom v roku 2022.

Zľavy je možné uplatniť v súlade s platnými zmluvnými podmienkami účasti na zájazdoch CK SVET. Zľavy sa nevzťahujú na zájazdy do Austrálie a na Nový Zéland. Zľavy nie sú kumulovateľné s inými zľavami, kupónmi a poukážkami, ak nie je uvedené inak a vzťahujú sa len na základnú cenu dospelej osoby na základnom lôžku a dospelej osoby alebo dieťaťa na prístelke, nevzťahujú sa na povinné a iné doplatky a ani na detské paušály.

Podmienkou získania zľavy je zaplatenie 50% zálohy v čase prihlásenia (pokiaľ do termínu odchodu zájazdu ostáva 60 dní a menej, je podmienkou získania zľavy zaplatenie 100% zálohy v čase prihlásenia).

COVID-19 GARANCIA:

Cestovná kancelária deklaruje, že:

(AUTOMATICKY PLATNÉ PRI KAŽDOM ZÁJAZDE)

- pokiaľ by prišlo 31 dní a viac pred odletom k zmene pravidiel pri vstupe do príslušnej krajiny (uzavretie krajiny, zavedenie povinnej karantény pri vstupe), resp. pri návrate na Slovensko (zavedenie povinnej karantény a následného testovania na viac ako 8 dní, zavedenie povinnej štátnej karantény alebo hotelovej karantény), garantujeme vám vrátenie plnej výšky už zaplatenej sumy za zájazd.
Na zavedenie požiadavky negatívneho PCR testu (antigénového alebo RT) pri odlete/prílete do príslušnej krajiny, či pri návrate na Slovensko sa uvedené ustanovenie nevzťahuje.
 
- pokiaľ by prišlo 30 dní a menej pred odletom k zmene pravidiel pri vstupe do príslušnej krajiny (napríklad zavedenie povinnej karantény pri vstupe), resp. pri návrate na Slovensko (zavedenie povinnej karantény a následného testovania pri návrate z krajín mimo EÚ na viac ako 8 dní, zavedenie povinnej štátnej alebo hotelovej karantény), garantujeme vám presunutie na náhradný zájazd (podľa vášho výberu a dostupnosti voľných miest).

Na zavedenie požiadavky negatívneho PCR testu (antigénového alebo RT) pri odlete/prílete do príslušnej krajiny, či pri návrate na Slovensko sa uvedené ustanovenie nevzťahuje.

(ZA DOPLATOK)

- v prípade, že pokiaľ klient 14 dní a menej pred nástupom na zájazd dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 a z dôvodu pozitívneho testu na COVID-19 nenastúpi na zájazd, garantuje svojim klientom preplatenie stonopoplatkov v prípade, že si klient v CK objednal a uhradil službu Komplexné cestovné poistenie ECP na celkovú cenu zájazdu. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká aj pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú takisto zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP. Podrobné info nájdete vo verejnom prísľube ECP tu.